قوانین سایت پاکت

   قوانین پیش رو، راهنما ها، دستورالعمل ها و مطالبی که در این سایت، پیش روی شما قرار داده شده است، یک قرارداد قانونی است بین شما (کاربران اعم از مشتریان، نمایندگان و کارگزاران بیمه) و سایت پاکت ( pakatt.com) که به آن از این به بعد "قوانین" می گوییم.   عضویت در سایت و یا استفاده از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. سایت پاکت این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت برای کاربران قبلی و جدید معتبر می باشند. کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از سایت پاکت را دارند (اعم از مشتری، نماینده یا کارگزار) ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و استفاده از سایت نمایند.
    سایت پاکت، صرفا به عنوان یک واسطه بین متقاضیان بیمه که در این توافق نامه به اختصار "مشتری" نامیده میشود و کارگزاران رسمی بیمه مرکزی و نمایندگان شرکت های بیمه که در این توافق نامه به اختصار "نماینده" نامیده میشود بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. پاکت، سامانه برگزاری مناقصه آنلاین بیمه است که به متقاضیان خرید بیمه این امکان را می دهد تا با ایجاد مناقصه خرید بیمه نامه، بهترین قیمت و شرایط پرداخت حق بیمه را از نمایندگان بیمه دریافت کنند. سایت شامل امکاناتی است که به کاربران کمک می کند بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و نسبت که خرید بیمه نامه اقدام کنند.
    سایت پاکت میتواند در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و مدارک ارسالی با اطلاعات واقعی فرد یا شرکت،‌‌ اکانت کاربران را مسدود کند و یا برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد. اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. در صورتی که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را داشته باشد، سایت پاکت‌‌ می‌تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود نماید. سایت پاکت حق دسترسی به مشخصات کاربر جهت ارتباط، بازاریابی و... را از طریق شماره تلفن، آدرس ایمیل و آدرس محل سکونت که از طرف کاربر در فرم ذکر شده و یا در هر قسمت دیگر سایت وارد کرده و یا بعدا از طریق خودکار بروز شده است را دارا‌‌ می‌باشد.
    سایت پاکت در قبال نقص قرارداد، سهل انگاری، تاخیر دربرقراری ارتباط، سرقت ، تخریب و تغییر اطلاعات، ورود غیر قانونی به سوابق کاربران و استفاده از آنها و همچنین در خصوص آلوده شدن به ویروس کامپیوتری هیچ مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود. سایت پاکت، پورتال ارتباط بیمه¬ گذاران با نمایندگان و یا کارگزاران رسمی بیمه کشور است. این پورتال در واقع نوعی بنگاه مجازی است که هدف اصلی آن "صرفا" بازارسازی و برقراری ارتباط تجاری بدون تعطیلی و محدودیت جغرافیایی برای نمایندگان و کارگزاران محترم بیمه با مردم و متقاضیان انواع بیمه نامه در سراسر کشور‌‌ می‌باشد. تکمیل پروفایل نمایندگان در سایت صرفا مختص به نمایندگان و کارگزاران محترمی است که فعال بوده و دارای پروانه نمایندگی و کارگزاری معتبر باشند. لطفا در صورتیکه پروانه نمایندگی شما خاتمه یافته و یا به هر دلیل معتبر‌‌ نمی‌باشد، از ثبت نام در سایت اجتناب فرمایید در غیر اینصورت سایت میتواند نسبت به غیر فعالسازی اکانت شما اقدام نماید.

هرگونه ارتباط با متقاضیان (بیمه گذاران) مستقیما توسط نمایندگان و کارگزاران و "خارج" از سایت صورت پذیرفته و سایت پاکت هیچگونه نقش و یا مسئولیتی در این خصوص ندارد. "هیچگونه" صدور الکترونیکی و غیر الکترونیکی بیمه نامه و یا نقل و انتقال مالی بین نمایندگان و بیمه گذاران و نیز سایر عملیات بیمه گری در این سایت صورت‌‌ نمی‌گیرد.

تعریف مشتری یا کاربر یا بیمه‌گذار:

مشتری یا بیمه‌گذار به فردی گفته می‌شود که پس از ثبت نام با اطلاعات شخصی خود در سایت میتواند نسبت به ایجاد مناقصه بیمه یا هر گونه استفاده از خدمات سایت پاکت اقدام نماید. شخصی که در سایت پاکت با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت مناصه خرید بیمه یا دریافت خدمات برای شرکت، سازمان و یا شخص سومی اقدام می‌کند نیز از طرف سایت پاکت به عنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین حاکم بین سایت پاکت و کاربر می‌باشد.

تعریف کارگزار و نماینده بیمه:

کلیه کارگزاران رسمی بیمه مرکزی و نمایندگان شرکت های بیمه که اصالت و اعتبار فعالیت‌شان از طرف شرکت‌های بیمه فعال در جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته باشد و طی استعلامات ادواری سایت پاکت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار بگیرند.

محصولات قابل ارائه در سایت پاکت:

سایت پاکت سامانه برگزاری مناقصه آنلاین بیمه می‌باشد. در سایت پاکت هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، امکان برگزاری مناقصه آنلاین بیمه است. ثبت نام در سایت رایگان و ایجاد مناقصه برای کاربران شامل هزینه می‌باشد. نمایندگان بیمه نیز میتوانند به صورت رایگان در مناقصات بیمه شرکت و نرخ پیشنهادی خود را اعلام نمایند. نمایندگان برای اعلام نرخ میبایست یک درصد از نرخ اعلامی خود تا سقف یک میلیون ریال را به عنوان ودیعه شرکت در مناقصه در کیف پول خود مسدود نمایند. در صورتی که نماینده در این مناقصه به عنوان برنده از سوی مشتری انتخاب شود، این مبلغ به عنوان هزینه شرکت در مناقصه از حساب کاربر به نفع سایت کسر میگردد. در صورتی که نماینده برنده امکان صدور بیمه نامه برای مشتری را با قیمت اعلام شده نداشته باشد و مشتری ناچار به انتخاب نماینده دیگری شود، مبلغ ودیعه به عنوان جریمه به نفع سایت برداشت خواهد شد. مبالغ ودیعه سایر شرکت کنندگان در مناقصه (نمایندگان) پس از اعلام صدور بیمه نامه و یا حداکثر دو هفته پس از اعلام برنده رفع مسدودی خواهد شد. در واقع مبلغ شرکت در مناقصه فقط زمانی از حساب نماینده برداشت میگردد که در یک مناقصه برنده شده و بیمه نامه صادر گردد. کارگزاران رسمی بیمه مرکزی میتوانند با هر یک از شرکت های بیمه که از آن کد فعالیت دریافت نموده اند میتوانند فقط با یک درصد از بیشترین مبلغ اعلامی تا سقف یک میلیون ریال در مناقصات شرکت نمایند و نیازی به مسدودی برای اعلام قیمت برای هر یک از شرکت های بیمه به صورت مجزا نیست. تمامی قیمت‌های ارائه شده در سایت از طرف نمایندگان بیمه اعلام می‌شود و سایت پاکت هیچ گونه دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد.

راه ارتباطی:

شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات سایت پاکت استفاده کنید یا مناقصه خود را اینترنتی ثبت کنید یا به آدرس info [at] pakatt [dot] com ایمیل ‌بزنید یا با پشتیبانی آنلاین سایت چت کنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به صورت الکترونیکی دریافت نماید. آدرس و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از طرف مشتری تنها کانال رسمی ارتباط با مشتری می‌باشد و تمامی ارتباطات سایت پاکت با مشتری از طریق آنها صورت می‌پذیرد. مسیرهای ارتباطی رسمی با پشتیبانی‌های سایت پاکت از جمله شماره تلفن، سامانه پیامکی، ایمیل یا کانال های ارتباطی شبکه‌های مجازی در قسمت تماس با ما درج شده و سایت پاکت فقط از طریق این سامانه‌ها به ارتباط با مشتری می‌پردازد و هر گونه تماس با مشتری تحت نام سایت پاکت از طریق دیگر موارد سوء استفاده از نام سایت پاکت محسوب شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

حریم شخصی:

سایت پاکت متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود جهت حفظ اطلاعات شما استفاده نماید. تمامی مطالب ارائه شده توسط سایت پاکت مانند متن ها، طرح های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود، کپی و تمامی محتوای تولید شده توسط سایت پاکت به عنوان اموال سایت پاکت محسوب می‌شود و حق هر گونه استفاده از آنها در انحصار سایت پاکت می‌باشد.

مدت قرارداد:

از لحظه ورود کاربر با نام کاربری اختصاصی خود، کاربر می‌تواند از خدمات سایت پاکت استفاده نماید. ورود کاربر به معنی قبول همکاری با سایت پاکت می‌باشد. کاربر می‌تواند در هر لحظه از حساب کاربری خود خارج شود اما این موضوع به منزله انصراف از همکاری با سایت پاکت نمی‌باشد. جهت خاتمه‌ی همکاری کاربر می‌تواند درخواست خود را از طریق ایمیل info [at] pakatt [dot] com به پشتیبانی سایت پاکت اعلام نماید، سایت پاکت سعی می‌کند، در تمام حالت نسبت به ارائه‌ی خدمات مطلوب به مشتری جهت حفظ همکاری اقدام نماید ولی در صورت درخواست مشتری نسبت به حذف اطلاعات مشتری و قطع همکاری اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است استفاده از خدمات سایت پاکت هیچ محدودیتی برای مشتری جهت استفاده از خدمات بیمه‌ای یا سامانه‌های مشابه شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.

محدوده جغرافیایی ارائه خدمات:

خدمات سایت پاکت منحصر به محدوده جغرافیایی نمی‌باشد و کاربران از هر نقطه‌ی از کشور ایران می‌توانند از خدمات سایت استفاده نمایند.